17.04.2017 18:13

Mŕtve dievča neklame  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Prechádzam ostrým okrajom po stranách balíka a otváram ho. Vnútri škatule je zmotaná bublinková fólia. Odmotávam ju a nachádzam sedem audiokaziet.
Prechádzam ostrým okrajom po stranách balíka a otváram ho. Vnútri škatule je zmotaná bublinková fólia. Odmotávam ju a nachádzam sedem audiokaziet. Každá z kaziet má v pravom hornom rohu napísané tmavomodré číslo, pravdepodobne lakom na nechty. Každá strana kazety je očíslovaná iným číslom. Prvá kazeta má čísla jeden a dva, druhá má čísla tri a štyri, potom päť a šesť, a tak ďalej. Posledná kazeta má na jednej strane číslo trinásť, ale na druhej strane nie je nič.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac
Úplne vpredu, priamo pred študentami, bude stôl učiteľa, pána Portera. On bude posledný, kto obdrží balík bez spiatočnej adresy.
Úplne vpredu, priamo pred študentami, bude stôl učiteľa, pána Portera. On bude posledný, kto obdrží balík bez spiatočnej adresy. A v strede miestnosti, trochu doľava, bude lavica Hannah Bakerovej. Prázdna.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Najoceňovanejšia tínedžerská kniha posledného desaťročia. Moderná klasika tínedžerskej literatúry 21. storočia. Clay Jensen objaví jedného dňa pred domom zvláštnu škatuľu s niekoľkými magnetofónovými páskami. Nahrala ich Hannah Bakerová – spolužiačka, do ktorej bol buc... Ukáž Viac

Najoceňovanejšia tínedžerská kniha posledného desaťročia. Moderná klasika tínedžerskej literatúry 21. storočia.
Clay Jensen objaví jedného dňa pred domom zvláštnu škatuľu s niekoľkými magnetofónovými páskami. Nahrala ich Hannah Bakerová – spolužiačka, do ktorej bol buchnutý. No Hannah pred dvoma týždňami spáchala samovraždu. Jej hlas na magnetofónových páskach mu prezradí, že existuje trinásť dôvodov, prečo sa rozhodla pre ten strašný čin. Clay je jeden z nich. A keď si ju vypočuje, zistí prečo. Clay strávi noc s Hannahiným hlasom v ušiach, nasleduje jej slová po celom meste a postupne odkrýva najhlbšie tajomstvá a bolesť dospievajúceho dievčaťa.

Skryť