11.04.2017 15:40

Môj nie príliš sladký život  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Neustále ma ohromuje, s akou ľahkosťou Alessandra používa moderné výrazy. Jej presun do dvadsiateho prvého storočia je taký nenútený.
Neustále ma ohromuje, s akou ľahkosťou Alessandra používa moderné výrazy. Jej presun do dvadsiateho prvého storočia je taký nenútený. Iste, začiatok sprevádzali potknutia, ale teraz je už v obraze. Less sa zaľúbila, je hviezdou v školskej hre a má plné ruky práce s ponukami z Hollywoodu. To vďaka svojmu skvelému predstaveniu v rámci zimných Shakespearových dní. Zdá sa, že sa pre toto storočie a pre tento život narodila. V renesancii len čakala na svoju príležitosť, až kým jej s ňou nepomohlo trochu cigánskeho kúzla.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Cat Crawfordová chce byť normálna – teda aspoň natoľko normálna, ako môže byť niekto z Hollywoodu. Zdá sa, že osud jej prianie naplní: má úžasného priateľa Lorenza, skvelú sesternicu Alessandru, ktorá s ňou býva, a otca, čo sa plánuje po druhý raz oženiť, tentoraz však s... Ukáž Viac

Cat Crawfordová chce byť normálna – teda aspoň natoľko normálna, ako môže byť niekto z Hollywoodu. Zdá sa, že osud jej prianie naplní: má úžasného priateľa Lorenza, skvelú sesternicu Alessandru, ktorá s ňou býva, a otca, čo sa plánuje po druhý raz oženiť, tentoraz však s fantastickou budúcou nevlastnou mamou.
Všetko vyzerá idylicky až do chvíle, keď sa jej hýrivá matka neobjaví v televízii s tým, že chce svojej dcére povedať niečo dôležité... a v médiách, ako inak, vypukne šialenstvo. Lorenzo Cappelli vie, že jeho osud je vo hviezdach zapísaný po boku Cat, a preto sa zo všetkých síl snažil, aby ju získal. Lorenzo má však, nanešťastie, svoje vlastné problémy, s ktorými bude musieť zápasiť. Keď sa odhalia tajomstvá, objavia sa klebety a svet všetko sleduje, Cat s Lorenzom si uvedomia, že ak chcú zostať spolu, nečaká ich len boj s osudom... tentoraz však ide skôr o boj s ich vlastnou neistotou. A ešte aj o tých, čo sú im stále v pätách...

Skryť