14.05.2017 17:53

Modré zóny  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Trochu zaváhala, no nakoniec predstúpila a kľakla si pred Ushi. „Bola som tu pred piatimi rokmi. Zmenili ste mi život,“ predniesla.
Trochu zaváhala, no nakoniec predstúpila a kľakla si pred Ushi. „Bola som tu pred piatimi rokmi. Zmenili ste mi život,“ predniesla. „Vďaka vám som zanechala svoju prácu a vydala sa. Dlhujem vám jedno veľké ďakujem.“ Kým to vravela, vyhŕkli jej z očí slzy. Ushi vyzerala prekvapene. Nespomínala si na toto stretnutie. „O pár rokov neskôr som sem zavítala opäť,“ pokračovala Sayoko. „Dotkli ste sa mi tehotenského bruška.“ Tvár starej ženy už teraz prezrádzala, že si spomína. Usmiala sa a stisla Sayoko ruky.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Každý z nás chce prežiť dlhý a zdravý život. Vravíte si, že ide hlavne o gény a kus šťastia? Nuž, nie je to celkom tak, ako zistil Dan Buettner, ktorý so svojím tímom počas niekoľkých rokov navštívil rôzne kúty Zeme, kde sa ľudia dožívajú veľmi vysokého veku v dobrom zd... Ukáž Viac

Každý z nás chce prežiť dlhý a zdravý život. Vravíte si, že ide hlavne o gény a kus šťastia? Nuž, nie je to celkom tak, ako zistil Dan Buettner, ktorý so svojím tímom počas niekoľkých rokov navštívil rôzne kúty Zeme, kde sa ľudia dožívajú veľmi vysokého veku v dobrom zdraví.
Tieto miesta nazval “modré zóny”. Zovšeobecnením toho, ako najdlhšie žijúci obyvatelia planéty žijú, ako sú aktívni, čo jedia, pijú, aké vyznávajú hodnoty a aký majú postoj k životu a Bohu, sa autor knihy snaží poskytnúť recept na dlhovekosť. Začítajte sa do tejto pozoruhodnej knihy aj vy a objavte recept na dlhovekosť praktizovaný v piatich modrých zónach našej planéty. Ak si osvojíte zvyky a spôsoby dlhovekých, vytvoríte si svoju “osobnú modrú zónu” a je možné, že pridáte k svojmu životu desaťročia!

Skryť