02.03.2017 20:56

Mars a Venuša navždy spolu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Najrozšírenejšou záľubou moderných mužov je pozeranie televízie. Väčšina žien to však nechápe.
"Najrozšírenejšou záľubou moderných mužov je pozeranie televízie. Väčšina žien to však nechápe. Niektoré ženy neznášajú, keď muž pozerá televíziu, lebo nič iné nevníma. Lenže pozeranie tohto novodobého vynálezu je moderná podoba starodávneho rituálu. Pozeranie do ohňa je najstarší a najúčinnejší spôsob, akým muži zmierňujú stres. Keď dnešný muž pozerá televíziu, v skutočnosti bezmyšlienkovite hľadí do ohňa."
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Viete, ako si osvojiť nové spôsoby správania v láskyplnom a upokojujúcom zväzku? V tejto knihe nájdete vysvetlenie, prečo sú problémy v partnerskom vzťahu nevyhnutné, ale aj bohatú paletu praktických rád do dnešného sveta. Veď mnohé pravidlá našich rodičov dnes už neplatia. T... Ukáž Viac

Viete, ako si osvojiť nové spôsoby správania v láskyplnom a upokojujúcom zväzku? V tejto knihe nájdete vysvetlenie, prečo sú problémy v partnerskom vzťahu nevyhnutné, ale aj bohatú paletu praktických rád do dnešného sveta. Veď mnohé pravidlá našich rodičov dnes už neplatia. Táto kniha vás naučí, ako zvládnuť umenie medziľudských vzťahov v dvojici.

Skryť