18.04.2017 13:29

Mám tridsať čo teraz  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Až príliš dobre som si uvedomovala dátum, ktorý sa blížil astronomickou rýchlosťou. Som tridsiatnička. Ako to len hrozne znie, tridsiatnička.
Až príliš dobre som si uvedomovala dátum, ktorý sa blížil astronomickou rýchlosťou. Som tridsiatnička. Ako to len hrozne znie, tridsiatnička. Vlastne ešte nie, až o pár mesiacov, presnejšie o tri. Čím viac som sa blížila k dátumu mojich tridsiatych narodenín, ktoré som považovala za zlomový vek, tým viac som prepadávala panike.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Nespútaný vtipný príbeh o žene, ktorej zopár želaní obráti život naruby Sandra je obyčajná žena s tridsiatkou na krku, s pár kilami navyše, bez chlapa a nespokojná so svojím životom, ktorý jej ešte k tomu v práci znepríjemňuje arogantná šéfka. Po tom, ako vo svojom starom z... Ukáž Viac

Nespútaný vtipný príbeh o žene, ktorej zopár želaní obráti život naruby Sandra je obyčajná žena s tridsiatkou na krku, s pár kilami navyše, bez chlapa a nespokojná so svojím životom, ktorý jej ešte k tomu v práci znepríjemňuje arogantná šéfka. Po tom, ako vo svojom starom zápisníku nájde zoznam želaní, zaumieni si, že svojmu lenivému osudu trochu dopomôže. Rozhodne sa, že do svojich tridsiatych narodenín zmení svoj nudný osamelý život a uhasí tak plameň výčitiek, ktoré sa s jej pribúdajúcim vekom ozývajú hlasnejšie. Čo ak bude všetko inak a nič nepôjde tak, ako si Sandra naplánovala? Prečo s ňou má osud iné plány?

Skryť