13.06.2016 11:46

Malý milionár  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Rodina Kroomplovcov bola taká chudobná, že pán Kroomple vyrábal synovi narodeninové a vianočné darčeky z roliek toaletného papiera.
Rodina Kroomplovcov bola taká chudobná, že pán Kroomple vyrábal synovi narodeninové a vianočné darčeky z roliek toaletného papiera. Nemal peniaze na najnovšie hračky, zato dokázal vyrobiť kartónové pretekárske autíčko či kartónovú pevnosť s kartónovými vojačikmi. Väčšina hračiek sa poškodila a skončila v odpadkovom koši. Joeovi sa podarilo uchovať si iba maličkú, žalostne vyzerajúcu kartónovú raketu. Sám nevedel, prečo si nechal práve tú. Jediná výhoda práce v továrni na toaletný papier spočívala v tom, že pán Kroomple mal kopu času na snívanie. A to, čo mu jedného dňa napadlo, raz malo spôsobiť revolúciu v oblasti utierania zadkov.
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Varovanie! Pri čítaní tejto knihy hrozí, že pukneš od smiechu :) Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa rozpráva je príbehom chlapca, z ktorého sa akoby zázrakom stane zo dňa na deň milionár. Dvanásťročný Joe tak má zrazu všetk... Ukáž Viac

Varovanie! Pri čítaní tejto knihy hrozí, že pukneš od smiechu :)
Ďalšia kniha od svetoznámeho britského komika a autora detských kníh Davida Walliamsa rozpráva je príbehom chlapca, z ktorého sa akoby zázrakom stane zo dňa na deň milionár. Dvanásťročný Joe tak má zrazu všetko, na čo si len spomenie. Vlastnú Formulu 1, nahrávacie štúdio, žraloka, dokonca aj komorníka, ktorý je... Čo myslíte? No predsa orangutan! Má to ale niekto v živote šťastie! Veď čo viac si môže chalan v jeho veku priať? Ale Joeovi k šťastiu predsa len niečo chýba. Ozajstný priateľ. Podarí sa mu ho nájsť? Prezradíme len toľko, že pri to hľadaní nebude mať ľahké. Pochopí aj to, že peniaze naozaj nie sú všetko.

Skryť

O Autorovi

David Walliams

David Walliams (1971) je britský komediálny, ale i dramatický herec. V poslednej dobe sa David venuje i písaniu kníh. V roku 2008 vydal svoju prvú knihu The Boy in the Dress (Chalan v sukni) - určenú najmä pre deti od 10 rokov. Od tej doby vydal ďalšie detské knižky.

Video