18.06.2017 21:20

Malá kniha prebudenia  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Lososy by nás mohli veľa naučiť o umení čeliť problémom.
Lososy by nás mohli veľa naučiť o umení čeliť problémom. Keď tieto pozoruhodné stvorenia plávajú hore vodopádmi, zdá sa, akoby popierali zákony zemskej príťažlivosti. Pozorovať ich je úžasný zážitok. Bližší pohľad odhalí múdrosť, poučenie pre každú bytosť, ktorá chce v živote uspieť.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Tak ako život pozostáva z dní, dni sa skladajú z okamihov. Tajomstvo šťastného života je uvedomiť si tieto okamihy a naplno ich prežívať. Autor knihy, známy americký básnik a publicista, pred časom ochorel na rakovinu a táto skúsenosť ho prebudila. Náhly útok choroby mal za ná... Ukáž Viac

Tak ako život pozostáva z dní, dni sa skladajú z okamihov. Tajomstvo šťastného života je uvedomiť si tieto okamihy a naplno ich prežívať.
Autor knihy, známy americký básnik a publicista, pred časom ochorel na rakovinu a táto skúsenosť ho prebudila. Náhly útok choroby mal za následok zrod úžasného uvedomenia a poznania.
Teraz nás pozýva, aby sme jeho skúsenosti využili a s otvoreným srdcom precítili, aký zmysluplný náš život môže byť, keď sa prebudíme. Okrem pocitu vďaky nám však sprostredkúva aj múdrosť, láskavosť a vášnivé zanietenie využiť do posledného okamihu čas, ktorý nám bol pridelený. Ak túžite takto žiť, Mark bude vaším sprievodcom.
Táto kniha vám pomôže otvoriť srdce životu, prebudiť myseľ a zmysly. Kniha prebudenia sa umiestnila na prvom mieste v rebríčku predajnosti, ktorý zostavujú noviny New York Times a odvtedy bola preložená do viac ako dvadsiatich jazykov a stala sa celosvetovým bestsellerom.

Skryť