12.03.2017 21:05

Lily a žiarivé draky  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Pred útekom Lily a Georgie žili odlúčené od sveta, len so svojou mamou a s nemnohým, veľ- mi dobre plateným služobníctvom.
Pred útekom Lily a Georgie žili odlúčené od sveta, len so svojou mamou a s nemnohým, veľ- mi dobre plateným služobníctvom. Dievčatá utiekli z Radostnej mysle, keď zistili, že ich mama drží Georgie už celé roky v zakliatí a cvičí ju pritom v rôznych čaroch, ktoré ešte stále nedokázali pochopiť. Temné kúzla, ktoré sa Georgie učila, boli stále zavreté v jej vnútri, ale nefungovali tak dobre, ako mama chcela.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Lily je so svojou sestrou Georgianou na úteku. Ale vo svete, kde je mágia zakázaná, sa dve malé čarodejníčky nedokážu navždy utajiť. Zradené človekom, o ktorom si mysleli, že mu môžu dôverovať, ocitnú sa Lily a Georgiana v škole, kde sa čarodejnícke deti schovávajú pred sv... Ukáž Viac

Lily je so svojou sestrou Georgianou na úteku. Ale vo svete, kde je mágia zakázaná, sa dve malé čarodejníčky nedokážu navždy utajiť.
Zradené človekom, o ktorom si mysleli, že mu môžu dôverovať, ocitnú sa Lily a Georgiana v škole, kde sa čarodejnícke deti schovávajú pred svetom. Ale mágia si vždy nájde svoju cestu – a v temnote sa prebúdzajú žiarivé draky…

Skryť