23.07.2015 15:25

Lily a čarodejnícky väzeň  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Gabriela Kvašňovská
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Najmä Henrieta bola rozčarovaná. Zbožňovala byť psíkom, ktorý vystupuje v šou, a publikum ju milovalo.
Najmä Henrieta bola rozčarovaná. Zbožňovala byť psíkom, ktorý vystupuje v šou, a publikum ju milovalo. Pokúsila sa presvedčiť Daniela, že keby na ňu dali púder, znovu by sa mohla zúčastniť na vystúpení. Dokonca sa vyjadrila, že by nemala nič proti tomu, ak by si ľudia mysleli, že je obyčajný alebo svetlohnedý záhradný pes. Ale on si nemyslel, že by to bolo dostatočne presvedčivé a Lily upozornila na to, že Henrieta pri chytaní vreckoviek a kytíc veľa skáče, takže by z nej všetok púder pravdepodobne opadal.
Gabriela Kvašňovská
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Lilyinho a Georginho otca zavreli, lebo je čarodejník – a ony ho musia zachrániť. Utajované väzenie, v ktorom sa nachádza, je pod vplyvom temných kúziel, a na ich prekonanie nemajú dievčence dostatočne silnú mágiu. Sestry preto hľadajú niekoho, kto by im pomohol a odcestujú loďou... Ukáž Viac

Lilyinho a Georginho otca zavreli, lebo je čarodejník – a ony ho musia zachrániť. Utajované väzenie, v ktorom sa nachádza, je pod vplyvom temných kúziel, a na ich prekonanie nemajú dievčence dostatočne silnú mágiu. Sestry preto hľadajú niekoho, kto by im pomohol a odcestujú loďou ďaleko od domova. Tam nájdu mocnú čarodejníčku Rose. Znamenajú však jej schopnosti vo svete tajomstiev všetko to, čo sa na prvý pohľad zdá?

Skryť