12.03.2017 21:07

Lily  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
9:47
hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Vzdychla si. Posadila sa na teplé kamene a znovu si otvorila knihu.
Vzdychla si. Posadila sa na teplé kamene a znovu si otvorila knihu. Nerozumela jej celkom – bola to veľká hrubá kniha s cvičeniami z pobosorovaní, ktorú našla v skrini s porcelánom – ale pokúšala sa o to. Mala by byť schopná pochopiť ju. Koniec koncov, obaja jej rodičia sú čarodejníci a jej sestra je v tejto veci geniálna. Tak prečo sa Lily nedarí ani si len nechať narásť dlhšie nechty?
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Vo svete, kde je mágia protizákonná, rastie Lily nespútane a v zabudnutí. Členovia Lilyinej rodiny boli kedysi bohatí a mocní čarodejníci, ale teraz sa skrývajú vo svojom rozpadávajúcom sa dome a Lilyinu staršiu sestru Georgianu tajne školia v mágii. Ale keď Lily odhalí, že jej m... Ukáž Viac

Vo svete, kde je mágia protizákonná, rastie Lily nespútane a v zabudnutí. Členovia Lilyinej rodiny boli kedysi bohatí a mocní čarodejníci, ale teraz sa skrývajú vo svojom rozpadávajúcom sa dome a Lilyinu staršiu sestru Georgianu tajne školia v mágii. Ale keď Lily odhalí, že jej mama má temný plán a Georgianu chce použiť v hroznom sprisahaní, ktoré má krajine znovu navrátiť jej niekdajšiu magickú slávu, uvedomí si, že musí svoju sestru zachrániť – a utiecť.

Skryť