03.09.2015 10:30

Leví kráľ  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Sklamal si ma. Prekročil si môj zákaz. Hyeny ťa mohli zabiť. A nielen teba, ale aj Nalu. - Chcel som dokázať, že som statočný ako ty.
Sklamal si ma. Prekročil si môj zákaz. Hyeny ťa mohli zabiť. A nielen teba, ale aj Nalu. - Chcel som dokázať, že som statočný ako ty. - Statočnosť sa nedokazuje tak, že vyhľadávame nebezpečie. - Ale ty sa ničoho nebojíš! - Dnes som sa bál, synu. O teba! - Ocko, nevedel som, že i králi majú strach. Z neba sa na ne dívali blikajúce hviezdy. Budeme stále spolu, však?, šeptal Simba. Mufasa ukázal na oblohu. - Môj otec mi vravieval. Synak, z hviezd sa na nás pozerajú všetci slávni leví králi...! Až raz budeš cítiť osamotený Simba, pozri sa hore.
Editor Editor
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

V ďalekej Afrike leží krajina, ktorú levi nazývajú svojím kráľovstvom. Vládne tam kráľ Mufasa s kráľovnou Sarabi. Keď sa im narodí malý Simba, budúci panovník, ich šťastie je dokonalé. No skôr ako sa Simba stane skutočným kráľom všetkých zvierat, musí prejsť ťažkou s... Ukáž Viac

V ďalekej Afrike leží krajina, ktorú levi nazývajú svojím kráľovstvom. Vládne tam kráľ Mufasa s kráľovnou Sarabi. Keď sa im narodí malý Simba, budúci panovník, ich šťastie je dokonalé. No skôr ako sa Simba stane skutočným kráľom všetkých zvierat, musí prejsť ťažkou skúškou.

Skryť