08.08.2015 18:01

Láska na prvý pohľad  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Zvalila som sa späť na gauč a sadla som si s rukami položenými v lone. Počúvala som, ako dupe cestou na horné poschodie a balí si veci do batohu.
Zvalila som sa späť na gauč a sadla som si s rukami položenými v lone. Počúvala som, ako dupe cestou na horné poschodie a balí si veci do batohu. Po tvári mi tiekli slzy a stekali za výstrih trička, ktoré práve začalo vysychať. Počula som Rhysa v kuchyni a uvedomila som si, že vypína plyn, na ktorom sa varila paprika. Tento kratučký moment rozvážneho uvažovania bol nejakým spôsobom horší než čokoľvek, čo mohol povedať. Ukryla som si tvár v dlaniach.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Čo sa stane, keď sa odrazu vráti muž, ktorý odišiel z vášho života? Rachel a Ben tvorili nerozlučnú dvojicu, až kým sa ich priateľstvo nerozpadlo. Život šiel ďalej. Ben sa oženil, Rachel sa rozišla s dlhoročným priateľom. Je to už desať rokov, čo spolu hovorili naposledy,... Ukáž Viac

Čo sa stane, keď sa odrazu vráti muž, ktorý odišiel z vášho života?

Rachel a Ben tvorili nerozlučnú dvojicu, až kým sa ich priateľstvo nerozpadlo. Život šiel ďalej. Ben sa oženil, Rachel sa rozišla s dlhoročným priateľom. Je to už desať rokov, čo spolu hovorili naposledy, ale keď Rachel jedného daždivého dňa narazila na Bena, všetky tie roky, keď sa nevideli, sa akoby zázrakom stratili. V tej chvíli, keď ho opäť uvidela, Rachel pocítila, že ich staré priateľstvo znovu ožíva. A spolu s ním aj jej zlomené srdce, ktoré sa nikdy úplne nezacelilo.

Veselý a zároveň srdcervúci príbeh vás chytí za srdce od ich prvého „Ahoj“.

Skryť

Video