14.02.2016 22:13

Kým nás dieťa nerozdelí  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Za celý ten čas, čo som s Liborom, som nemala taký pocit odvrhnutia ako včera. Jeho pohľad... Bol taký chladný a bez záujmu.
Za celý ten čas, čo som s Liborom, som nemala taký pocit odvrhnutia ako včera. Jeho pohľad... Bol taký chladný a bez záujmu. Navyše, odmietol ma ako ženu, milenku. Tak strašne som sa previnila? Ešte pred pár hodinami by som si bola istá, že s ním môžem hovoriť o všetkom. Naozaj o všetkom. Od odporu k skupinového sexu cez homeopatiká na pálenie záhy až po možnosti kremácie. Žiaľ, asi nie...
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Ozajstná láska nepozná prekážky. Znesie všetko. Naozaj? Majú jeden druhého. Eliška a Dalibor. Nezávislá dvojica, ktorá miluje život. Sú pre seba dokonale stvorení. Nemajú radi okázalosti, dokonca aj manželský sľub zložili po svojom. Každý, kto ich pozná, vie, že napriek tal... Ukáž Viac

Ozajstná láska nepozná prekážky. Znesie všetko. Naozaj?
Majú jeden druhého. Eliška a Dalibor. Nezávislá dvojica, ktorá miluje život. Sú pre seba dokonale stvorení. Nemajú radi okázalosti, dokonca aj manželský sľub zložili po svojom. Každý, kto ich pozná, vie, že napriek talianskej náture vo vzťahu je láska ich chlebom každodenným. Zdá sa, že nič na svete im nechýba. Vlastne... Niečo by tu možno predsa len bolo. Dieťa! Malé, voňavé, ružové... Vysnívaný uzlíček šťastia. Tá pomyselná častica, ktorou sa kruh uzavrie.
Ale čo ak práve snaha o kompletnú rodinu zmetie vo vzťahu zaužívanú harmóniu ako lavína?
Prečítajte si skutočný príbeh z pohľadu muža a ženy, o tom, že počať vytúženého potomka vôbec nemusí byť také jednoduché.

Skryť