03.08.2016 17:29

Kúzlo osudu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Mamu si vôbec nepamätám. Mala som tri, keď nás opustila. Ako malej mi ocino povedal, že odišla na dovolenku a ja som ju stále poslušne čakala.
Mamu si vôbec nepamätám. Mala som tri, keď nás opustila. Ako malej mi ocino povedal, že odišla na dovolenku a ja som ju stále poslušne čakala. Vždy, keď sa otvorili vchodové dvere, utekala som sa uistiť, či to nie je náhodou ona. Až keď som vyrástla a zmúdrela, uvedomila som si, že na dovolenke človek nemôže byť toľké roky a spýtala sa ocina, čo sa skutočne stalo. Vraj raz odišla do práce a už sa viac nevrátila.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Keď mladej študentke Veronike skríži cestu bohatý a okúzľujúci Dominik, ešte netuší, ako sa jej život v priebehu nasledujúcich mesiacov otočí hore nohami. Na začiatku má pocit, akoby ho poznala roky, ale postupom času zistí, že nepozná tú najdôležitejšiu časť jeho života ... Ukáž Viac

Keď mladej študentke Veronike skríži cestu bohatý a okúzľujúci Dominik, ešte netuší, ako sa jej život v priebehu nasledujúcich mesiacov otočí hore nohami. Na začiatku má pocit, akoby ho poznala roky, ale postupom času zistí, že nepozná tú najdôležitejšiu časť jeho života – jeho minulosť. Práve tá jej uštedrí poriadnu ranu, z ktorej sa bude len ťažko spamätávať.
Život je však nevyspytateľný a hoci si svoj príbeh píšeme sami, často nás dôsledky našich rozhodnutí dokážu poriadne prekvapiť. To je kúzlo osudu. V skutočnosti totiž nikdy nevieme, na aké križovatky nás zavedie a čo pre nás bude naša voľba znamenať.
A tak aj Veronika dostáva od osudu ďalšiu šancu na šťastný život po boku nového muža. Dokáže však zabudnúť na Dominika? A bude on schopný definitívne zahodiť všetko, čo k nej cítil?
V tomto románe vás čaká množstvo prekvapení a nečakaných rozuzlení.

Skryť