24.01.2017 15:15

Kuchárska kniha pre každého  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Pohánka pochádza zo Strednej Ázie a je to prirodzene bezlepková potravina. Obsahuje veľa vitamínov a má množstvo liečivých účinkov.
"Pohánka pochádza zo Strednej Ázie a je to prirodzene bezlepková potravina. Obsahuje veľa vitamínov a má množstvo liečivých účinkov. Pohánková múka sa používa na prípravu lievancov, chleba, cestovín, polievok či predkrmov. Dá sa spracovať aj so sladkými prísadami ako sú ovocie, med alebo cukor, rovnako ako aj s ostrým či pikantným korením."
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Robo Papp a Michal Škorec sa rozhodli vyskúšať zdravé bio produkty, ktoré sú dostupné v sieti drogérií po celom Slovensku. Zavreli sa na niekoľko dní do drevenice na Liptove a donekonečna skúšali, čo všetko sa dá vykúzliť z netradičných ingrediencií. V knihe nájdete ich chutn... Ukáž Viac

Robo Papp a Michal Škorec sa rozhodli vyskúšať zdravé bio produkty, ktoré sú dostupné v sieti drogérií po celom Slovensku. Zavreli sa na niekoľko dní do drevenice na Liptove a donekonečna skúšali, čo všetko sa dá vykúzliť z netradičných ingrediencií. V knihe nájdete ich chutný a inšpiratívny výsledok, okrem iného, aj tie najlepšie a najchutnejšie recepty prevzaté od našich starých mám a odeté do moderného šatu. Inšpirujte sa vynikajúcimi receptami ešte lepších kuchárov a vykúzlite svojim blízkym každý deň nový chuťový zážitok.

Skryť