10.05.2017 20:48

Kto z koho?  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Letel som ako vždy na lov. Čo lovím? No to sa len tak vraví. V skutočnosti som zberač.
Letel som ako vždy na lov. Čo lovím? No to sa len tak vraví. V skutočnosti som zberač. Zbieram planéty a potom sa ich snažím streliť na trhu za čo najlepšiu cenu. Preto si isto vieš predstaviť, že hocaké šutre nezbieram. Zas až taký blázon nie som a už vonkoncom nie som žiaden skrachovanec, ktorý by sa mal trápiť pre pár drobných. Nie. To nie. Ja som „pán zberač“.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Chcete letieť priamo do čiernej diery? Cestovať v čase a zažiť pár vecí nanovo alebo na vlastnej koži okúsiť prvú vlnu invázie vo vašom meste? Sú pre vás paralelné svety príťažlivé? Ak áno, táto kniha je práve pre vás. Pomôže vám nahliadnuť do tajov odpovedí na otázky:... Ukáž Viac

Chcete letieť priamo do čiernej diery? Cestovať v čase a zažiť pár vecí nanovo alebo na vlastnej koži okúsiť prvú vlnu invázie vo vašom meste? Sú pre vás paralelné svety príťažlivé? Ak áno, táto kniha je práve pre vás. Pomôže vám nahliadnuť do tajov odpovedí na otázky: Čo sa skrýva v prachu, alebo kto nás v noci ruší zo spánku, či aké skryté nástrahy na nás čakajú v bežnom živote? Sú mýty skutočné, alebo sa ich existencia pred nami skrýva v tmavých zákutiach, na miestach, kam naše zmysly nedosiahnu? Aké mystérium, či fraška drieme na prahu našej smrti?
Táto kniha je súborom poviedok v ktorých nechýba svojský humor ich hrdinov a v ktorých si snáď každý čitateľ, nájde kúsok pre seba.

Skryť