15.03.2017 15:05

Krysburger  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Žeby to bola škrečkovská vražda? hútala. Ale kto by sa chcel zbaviť bezbranného malého škrečka? Nuž, ak dočítate túto knihu, dozviete sa to.
Žeby to bola škrečkovská vražda? hútala. Ale kto by sa chcel zbaviť bezbranného malého škrečka? Nuž, ak dočítate túto knihu, dozviete sa to. A zistíte aj to, že na svete sú ešte oveľa horší ľudia. V tejto knižke na vás číha najhorší človek na svete. Nebojíte sa? Tak čítajte ďalej...
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

V ďalšej zo svojich úspešných kníh známy britský spisovateľ David Walliams ponúka príbeh dievčatka a jeho domáceho maznáčika Geberita. Malá Zoe nemá veľmi šťastný život. Jej nevlastná mama Sheila je taká lenivá, že sa jej Zoe musí ešte aj špárať v nose. V škole jej ... Ukáž Viac

V ďalšej zo svojich úspešných kníh známy britský spisovateľ David Walliams ponúka príbeh dievčatka a jeho domáceho maznáčika Geberita.
Malá Zoe nemá veľmi šťastný život. Jej nevlastná mama Sheila je taká lenivá, že sa jej Zoe musí ešte aj špárať v nose. V škole jej robí zo života peklo bitkárka Gwenda Grobyanová. Každučký deň jej pľuvne z okna rovno na hlavu. A vrcholom všetkého je, že podliak menom Burt má šialené plány s jej domácim zvieratkom, krysím mláďatkom. Aké? To neprezradíme. Ale možno vám napovie názov tejto knižky.

Skryť

O Autorovi

David Walliams

David Walliams (1971) je britský komediálny, ale i dramatický herec. V poslednej dobe sa David venuje i písaniu kníh. V roku 2008 vydal svoju prvú knihu The Boy in the Dress (Chalan v sukni) - určenú najmä pre deti od 10 rokov. Od tej doby vydal ďalšie detské knižky.

Video