18.04.2017 13:19

Krvavá karikatúra  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Adriana zazvonila u svojej kamarátky Jany Brémovej. Triasla sa.
Adriana zazvonila u svojej kamarátky Jany Brémovej. Triasla sa. S ruksakom na pleci netrpezlivo čakala pred dverami a stále sa znepokojene obzerala na cestu, či ju neprenasleduje otec. Jana otvorila. Ani sa nemusela pýtať, čo sa stalo. Nebolo to prvýkrát, keď videla Adrianu v takomto stave. Objali sa.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

anuár 2015 sa do parížskych kroník zapísal krvavým písmom. Teroristické útoky na satirický týždenník Marlie Hebdom a na nevinné obete obchodu s kóšer potravinami zanechali na čelách obyvateľov mesta nejednu vrásku. Práve v tom čase slovenský detektív a bezpečnostný expert D... Ukáž Viac

anuár 2015 sa do parížskych kroník zapísal krvavým písmom. Teroristické útoky na satirický týždenník Marlie Hebdom a na nevinné obete obchodu s kóšer potravinami zanechali na čelách obyvateľov mesta nejednu vrásku. Práve v tom čase slovenský detektív a bezpečnostný expert Denis Martinský školí policajtov vo Vietname, aby sa pripravili na boj s novodobými hrozbami terorizmu. Počas pobytu mu asistentka Veronika oznamuje, že ich agentúra Citizpol získala nový prípad. Mladá Slovenka sa stratila na Arabskom polostrove. Detektív sa púšťa po jej stopách a rozohráva tak hru o vlastný život. Zápasí s časom aj so zaslepeným fanatizmom islamistov. Podarí sa mu zistiť, čo sa Slovenke stalo? Hrozia Európe po Paríži ďalšie teroristické útoky a ako je s nimi spojené Slovensko?

Skryť