03.04.2016 20:30

Krutá hra  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Určite to teraz zabalí, pomyslel som si. Teraz som to vážne prehnal. „Myslela som prsty na nohách, ty debil! Choď do riti!“ Nemýlil som sa.
Určite to teraz zabalí, pomyslel som si. Teraz som to vážne prehnal. „Myslela som prsty na nohách, ty debil! Choď do riti!“ Nemýlil som sa. Zabalila to! Vykročila smerom ku mne, že ma osobne pošle do psej matere, keď ju zrazu oslnili svetlá prichádzajúceho auta. „Ani sa nepohni!“ zavelil som. Skamenela. Esúvečko spomalilo. Takmer zastavilo. Viki sa chopila úlohy a dráždivo zapózovala. Doriti, tá baba to fakt vie... Prehltol som naprázdno.
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Na oddelení súdnej patológie, leží mŕtve telo mladej ženy. Stala sa obeťou šialeného a úchylného vraha so sadistickými sklonmi. Je to v poradí už tretia vražda s rovnakým scenárom. Kriminalisticko – expertízne oddelenie prichádza so šokujúcimi výsledkami. Na povrch vyplával... Ukáž Viac

Na oddelení súdnej patológie, leží mŕtve telo mladej ženy. Stala sa obeťou šialeného a úchylného vraha so sadistickými sklonmi. Je to v poradí už tretia vražda s rovnakým scenárom. Kriminalisticko – expertízne oddelenie prichádza so šokujúcimi výsledkami. Na povrch vyplávali nové skutočností. Tie však na prvý pohľad nedávajú zmysel. Vrah je dômyselný. Zametá za sebou stopy skutočne profesionálnym spôsobom. Koľko ľudí musí zomrieť aby vrah dokončil, čo má v úmysle? Aká je logika jeho hry? Zahľadieť sa smrti do očí, to chce poriadnu dávku odvahy a pevné nervy.
Zoznámte sa s novým tímom oddelenia obzvlášť závažných zločinov...
O autorovi
Som detektív, toto je môj pseudonym (pochopiteľne). Kniha z profesionálneho i osobného života je plná napätia i suchého humoru.
Mám menej než 2 metre. Pracujem na Oddelení všeobecnej kriminality a mojou snahou je, aby ste i vy, čitatelia, trochu privoňali k prostrediu, z môjho uhla pohľadu. Chcem vám ponúknuť čosi, čoho za normálnych okolností nikdy nebudete svedkami. Otvorím vám dvere do môjho profi života, zároveň trochu pootvorím súkromie.
Že píšem pod pseudonymom, iste chápete. Vdovec, otec maloletej dcéry, 6-ročnej Julky.

Skryť