23.04.2017 20:52

Kráska a geek  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Nezaujíma ma nič, čo sa deje v tejto škole.
Nezaujíma ma nič, čo sa deje v tejto škole. Som však pomerne slušný pozorovateľ, podobne ako vedci, ktorí celé dni trávia pozorovaním objektov v mikroskopoch. Nové dievča znamená čerstvé mäso, možno posun v spoločenskej hierarchii, možno dokonca aj tému rozhovorov počas nasledujúcich troch obedov, ktoré si vypočujem aj napriek tomu, že ma to vôbec nezaujíma. Všetko je to totálne zbytočné, ale niekedy v budúcnosti mi to možno poslúži ako vhodný materiál na písanie scenárov.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Sam Kinnison je geek, no vôbec mu to neprekáža. Má svoje horory, zopár svojských kamošov a World of Warcraft. Pokiaľ sa v jeho izbe nezjaví samotná princezná Leia, nepovažuje za nutné akokoľvek riešiť existenciu ženského pohlavia. Keď sa Sam stretne s Camillou, je odhodlaný ju ig... Ukáž Viac

Sam Kinnison je geek, no vôbec mu to neprekáža. Má svoje horory, zopár svojských kamošov a World of Warcraft. Pokiaľ sa v jeho izbe nezjaví samotná princezná Leia, nepovažuje za nutné akokoľvek riešiť existenciu ženského pohlavia. Keď sa Sam stretne s Camillou, je odhodlaný ju ignorovať. Je síce krásna a priateľská, ale do jeho sveta vôbec nezapadá. Lenže aj Camilla je svojím spôsobom zvláštna a rozhodne sa, že Sam sa stane súčasťou jej života, či už on chce, alebo nechce. Sam vždy veril, že všetko, čo potrebuje vedieť, sa naučí z filmov... teraz však zisťuje, že sa zrejme nedíval na tie správne.

Skryť