16.09.2016 20:52

Kráska  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
8:32
hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Položil ma pod seba a bez varovania ho do mňa vrazil. Najskôr som pocítila tlak, ktorý sa stupňoval a následne nato bodavú, ale znesiteľnú bolesť.
Položil ma pod seba a bez varovania ho do mňa vrazil. Najskôr som pocítila tlak, ktorý sa stupňoval a následne nato bodavú, ale znesiteľnú bolesť. Napriek tomu som nechcela, aby pokračoval. Nechcela som to takto. Bála som sa. Musel prestať a ja som zo všetkého najviac túžila utiecť preč. Nie, nie, nie!
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac
„Sara! Sara!“ medzi výkrikmi som ucítila pár faciek na tvári. Jane sa ma pokúšala prebrať zo šoku. Všade bola krv.
„Sara! Sara!“ medzi výkrikmi som ucítila pár faciek na tvári. Jane sa ma pokúšala prebrať zo šoku. Všade bola krv. Na mojich rukách, na rukách Jane, na Mariannovom tele a tenký červený potôčik sa blížil k Jamalovým nohám. „Jane,“ šepkala som v šoku, „ja som ho....“ „...bože, Sara. Čo budeme robiť?“ Sedeli sme tam, Jane ma objímala a hladkala po vlasoch.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Nechajte sa pohltiť voľným pokračovaním obľúbeného románu Nenávidím, milujem, nabitého erotickou energiou, ktorý sa dostal medzi desať najpredávanejších kníh a v elektronickej podobe sa v rebríčku predajnosti vyšplhal na tretie miesto. Prečítajte si príbeh spisovateľky Sar... Ukáž Viac

Nechajte sa pohltiť voľným pokračovaním obľúbeného románu Nenávidím, milujem, nabitého erotickou energiou, ktorý sa dostal medzi desať najpredávanejších kníh a v elektronickej podobe sa v rebríčku predajnosti vyšplhal na tretie miesto.
Prečítajte si príbeh spisovateľky Sary a šarmantného Statona, plný vášne a pikantných scén, z pera najpredávanejšej autorky vydavateľstva BESTSELER Zuzany Bilavskej.
Krásna Sara prežíva v horúcom meste New York, ktoré nikdy nespí, milostné dobrodružstvo a vzťah s úspešným podnikateľom Statonom. Muž, ktorého nenávidela a milovala zároveň, sa jej svojim vyznaním úplne odovzdal a vtiahol ju do svojho života. V Kráske sa medzi nich stavia nová, nečakaná prekážka. Prísľub pomsty za krv, ktorú má Sara na svojich rukách, sľubuje v príbehu nečakaný zvrat a zvádza k novému súboju s minulosťou.
Je vzťah Sary a Statona dostatočne silný na to, aby odolal novej nástrahe, ktorá ich oboch intenzívne zasiahne, alebo sa napokon každý vyberie vlastnou cestou za odpustením?

Skryť