01.04.2017 21:59

Konečne dvanásťročná  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Zjavne nikto nezbadal, že som zmizla. Dokonca ani moja najlepšia kamoška Annabelle. To ma neprekvapuje.
Zjavne nikto nezbadal, že som zmizla. Dokonca ani moja najlepšia kamoška Annabelle. To ma neprekvapuje. Okrem mojich rodičov (ktorí si ma všímajú až príliš) si ma ľudia nevšímajú. Zvyčajne splývam s prostredím okolo seba ako chameleón.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Hlavnou hrdinkou knihy je tentoraz Rory. Na svoje dvanáste narodeniny netrpezlivo čakala celý život. Má dokonca aj zoznam vecí, ktoré sa jej v ten vysnívaný deň splnia. Vždy, keď o niečo požiada rodičov, odpovedia jej: „Keď budeš mať dvanásť, keď budeš mať dvanásť, keď bu... Ukáž Viac

Hlavnou hrdinkou knihy je tentoraz Rory. Na svoje dvanáste narodeniny netrpezlivo čakala celý život. Má dokonca aj zoznam vecí, ktoré sa jej v ten vysnívaný deň splnia. Vždy, keď o niečo požiada rodičov, odpovedia jej: „Keď budeš mať dvanásť, keď budeš mať dvanásť, keď budeš mať dvanásť..." Nuž, presne o osemnásť hodín, tridsaťšesť minút a päťdesiatdva sekúnd začne Rory konečne žiť naplno!
Vtipný príbeh plný prekvapení o túžbe dospieť, aj keď celý vesmír naznačuje, že ešte treba chvíľu počkať, určite zaujme každé dievča.

Skryť