24.04.2017 11:00

Knižnica duší  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Áno, ja som to dokázal. Ja, Jacob Portman, nedôležitý chalan z jedného celkom nedôležitého mestečka na Floride.
Áno, ja som to dokázal. Ja, Jacob Portman, nedôležitý chalan z jedného celkom nedôležitého mestečka na Floride. Vražedné monštrum si nekonalo svoju prácu – tá obluda z pekelných hĺbok a najtemnejších snov len preto, lebo som ho o to požiadal. Konkrétne a veľmi rozhodne som mu prikázal, aby okamžite prestalo jazykmi zvierať môj krk. Ustúp, povedal som. Stoj, prikázal som mu jazykom zvukov, aké som dosiaľ z ľudských úst nikdy nepočul – a ono to, akoby zázrakom, naozaj urobilo, telo obludy počúvlo moje rozkazy, v očiach sa mu náhle zračil zmätok.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Úžasne silný a nezabudnuteľný príbeh o neobyčajných deťoch slečny Peregrinovej sa v tretej knihe blíži k strhujúcemu rozuzleniu. Šestnásťročný Jacob objaví v sebe novú schopnosť a ponáhľa sa využiť ju na záchranu svojich priateľov uväznených v prísne stráženej pevnost... Ukáž Viac

Úžasne silný a nezabudnuteľný príbeh o neobyčajných deťoch slečny Peregrinovej sa v tretej knihe blíži k strhujúcemu rozuzleniu. Šestnásťročný Jacob objaví v sebe novú schopnosť a ponáhľa sa využiť ju na záchranu svojich priateľov uväznených v prísne stráženej pevnosti. Z ulíc moderného Londýna sa dostanú do temného labyrintu uličiek Diablovho slumu, najdesivejšieho miesta vo viktoriánskom Anglicku, kde sa raz a navždy rozhodne o osude všetkých Neobyčajných.

Skryť