12.03.2015 20:02

Kniha o tebe  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Pridajte váš citát

text

O knihe

Brilantný psychotriler skúma hranice medzi láskou a nátlakom, fantáziou a realitou. Viete, kto vám dýcha na krk? Si to ty. Samozrejme, že si to ty. Vždy je to tak. Obzrite sa... Možno práve sleduje aj vás! Volá sa Rafe. Objaví sa všade, kam sa Clarissa pohne. Čaká na ňu v... Ukáž Viac

Brilantný psychotriler skúma hranice medzi láskou a nátlakom, fantáziou a realitou.
Viete, kto vám dýcha na krk?
Si to ty.
Samozrejme, že si to ty.
Vždy je to tak.

Obzrite sa... Možno práve sleduje aj vás!

Volá sa Rafe. Objaví sa všade, kam sa Clarissa pohne. Čaká na ňu v parku, v práci, na železničnej stanici, pred jej bytom. Rafova posadnutosť mladou ženou každým dňom narastá, jeho blízkosť naháňa Clarisse strach. Dal jej jasne najavo, že neodíde, vraj pre jej dobro. Psychopatický manipulátor Rafe sa stáva Clarissinou nočnou morou. Mladá žena sa márne dovoláva pomoci, bez dôkazu o zločine ide len o výkriky do prázdna. Ak sa chce šialenca zbaviť, musí ho usvedčiť sama, a tak si začne do denníka zaznamenávať podrobnosti o ich stretnutiach, zbierať všetko, čo by raz mohlo poslúžiť ako chýbajúci dôkaz.
Keď ju neskôr vyberú za členku poroty, vydýchne si. Súdna sieň je útočisko, kam Rafe nemá prístup. Clarissa sa na pojednávaniach dozvedá podrobnosti o prípade únosu a zneužitia mladej ženy a uvedomí si až desivú podobnosť medzi ich životmi. Rafa sa nestrasie. Šialenec si v hlave vytvoril predstavy, ktoré sa zďaleka nekončia rozprávkovo. Kam až môže zájsť posadnutosť a túžba ovládať druhých?

Skryť