23.04.2017 21:07

Keď si môj otec chcel vziať mamu Anny Lososovej  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Sotva dozvonil, vošla do dverí dejepisárka a k tomu aj naša triedna Alžbeta Komárová, ktorá nám fakt pije krv, s akýmsi naozaj čudným dievčaťom.
Sotva dozvonil, vošla do dverí dejepisárka a k tomu aj naša triedna Alžbeta Komárová, ktorá nám fakt pije krv, s akýmsi naozaj čudným dievčaťom. Malým, trochu tučným, so svetlou pokožkou posiatou pehami rôznej veľkosti, hrdzavočervenými vlasmi ako drôtenka, ovisnutými plecami, úzkymi perami v tvare polmesiaca obráteného nadol a obrovskými jasnomodrými očami. Nemala školskú tašku. Mala iba hnusnú, krikľavo zelenú, lesklú kabelu, ktorá sa jej hompáľala na bruchu.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Jedenásťročný Jakub je otrasený, keď sa dozvie, že jeho otec má priateľku. Tá je dokonca mamou jeho novej spolužiačky Anny, s ktorou si vôbec nerozumie. Spája ich iba nesúhlas s plánovaným sobášom rodičov. Spolu zosnovajú plán ako mu zabrániť. Nádherne ľudský a vtipne vyro... Ukáž Viac

Jedenásťročný Jakub je otrasený, keď sa dozvie, že jeho otec má priateľku. Tá je dokonca mamou jeho novej spolužiačky Anny, s ktorou si vôbec nerozumie. Spája ich iba nesúhlas s plánovaným sobášom rodičov. Spolu zosnovajú plán ako mu zabrániť. Nádherne ľudský a vtipne vyrozprávaný príbeh o priateľstve z pera oceňovanej autorky.

Skryť