26.06.2016 18:15

Kečupové oblaky  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Džem na rohu tohto papiera je z môjho sendviča. Domáci, malinový. Babkin výrobok.
Džem na rohu tohto papiera je z môjho sendviča. Domáci, malinový. Babkin výrobok. Už sedem rokov je nebohá a ten džem bolo to posledné, čo v živote urobila. V podstate. Teda ak neberieme do úvahy tých niekoľko týždňov, ktoré strávila v nemocnici, pripojená na srdcový prístroj, čo robí píp píp, pokiaľ máte šťastie, alebo pííííííííííííííííííííííííp, v prípade, že ho nemáte.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Spravila som niečo zlé. Niečo naozaj strašné. A najhoršie na tom je, že sa mi to prepieklo. Pätnásťročná Zoe má netradičného priateľa - pána Stuarta Harrisa v cele smrti v jednej texaskej väznici. Zoe ale potrebuje niekomu vyrozprávať svoj netradičný príbeh. O tom, ako sa za... Ukáž Viac

Spravila som niečo zlé. Niečo naozaj strašné. A najhoršie na tom je, že sa mi to prepieklo.
Pätnásťročná Zoe má netradičného priateľa - pána Stuarta Harrisa v cele smrti v jednej texaskej väznici. Zoe ale potrebuje niekomu vyrozprávať svoj netradičný príbeh. O tom, ako sa zaľúbila do dvoch chalanov, oboch zradila a ako má na svedomí smrť jedného z nich. Zoe sa uprostred noci vykráda do kôlne za domom, kde si vylieva svoje zlomené srdce na stránky papiera. Píše pánovi Harrisovi listy o všetkom, čo sa stalo od momentu, keď sa zaľúbila, až po náhlu smrť, ktorú vraj spôsobila.
Dlhé mesiace mlčala, všetko sa jej akosi prepieklo. Ale jej život je v troskách a tajne dúfa, že keď niekomu vyrozpráva, čo sa vlastne stalo, konečne sa jej uľaví a bude sa môcť vrátiť do normálu. Pán Stuart Harris jej možno nikdy neodpíše, ale aspoň niekto pochopí, čo ju trápi, lebo aj on môže za smrť svojho blízkeho.

Skryť