29.05.2016 22:11

Karanténa: Samotári  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Deti stojace po obvode dvora sa vrhli na kopy zásob. Farebné hlavy sa zrazili. Decká sa kopali, škriabali a sácali, aby sa dostali k potravinám.
Deti stojace po obvode dvora sa vrhli na kopy zásob. Farebné hlavy sa zrazili. Decká sa kopali, škriabali a sácali, aby sa dostali k potravinám. David si nikdy nemyslel, že stredná škola bude taká krutá.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

V tomto desivo temnom a vzrušujúcom románe Lex Thomas privádza čitateľov do školy, kde decká nebojujú o popularitu. Tvrdo bojujú, aby prežili. Bol to len ďalší obyčajný deň na McKinleyho strednej škole – kým školou neotriasol obrovský výbuch. Keď sa samotár David Thorpe po... Ukáž Viac

V tomto desivo temnom a vzrušujúcom románe Lex Thomas privádza čitateľov do školy, kde decká nebojujú o popularitu. Tvrdo bojujú, aby prežili.
Bol to len ďalší obyčajný deň na McKinleyho strednej škole – kým školou neotriasol obrovský výbuch. Keď sa samotár David Thorpe pokúsil pomôcť svojmu učiteľovi angličtiny, ten mu umrel priamo pred očami. A to bol iba začiatok.
McKinleyho stredná škola sa zmenila na najhoršiu nočnú moru. Všetci študenti sú nainfikovaní vírusom, ktorá je smrteľný pre dospelých. Škola je v karanténe pod dohľadom armády. Všetci učitelia sú mŕtvi. Z nevinných skupiniek študentov sa vytvorili násilné gangy. Bez gangu nikto nemá nádej na prežitie. David nemá svoj gang. Má len mladšieho brata Willa a sním stojí proti celej škole.

Skryť