17.03.2017 20:37

Kamaráti zo Snehuliakova 2.  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Kuko, Puki a Fibi chodili vždy po škole rovnakým chodníkom domov a po pravej strane míňali obchody. Jedným z nich bolo aj papiernictvo Uhlík.
Kuko, Puki a Fibi chodili vždy po škole rovnakým chodníkom domov a po pravej strane míňali obchody. Jedným z nich bolo aj papiernictvo Uhlík. V jeho výklade pyšne stáli krásne školské tašky a peračníky. Fibi sa na ne nevedel vynadívať, ale to len tak jedným očkom, keď bez slova prechádzali popred papiernictvo. Lenže jeho dvaja kamaráti si to všimli.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Po úspešnom prvom diely príbehov kamarátov zo Snehuliakova vychádza druhý diel ich bláznovstiev. Letné prázdniny ubehli ako voda. Kamaráti Kuko a Puki musia znova zasadnúť do školských lavíc, no tento raz už ako piataci. Okrem čoraz krajšej Getky a dobráka Fibiho čaká na nich a... Ukáž Viac

Po úspešnom prvom diely príbehov kamarátov zo Snehuliakova vychádza druhý diel ich bláznovstiev.
Letné prázdniny ubehli ako voda. Kamaráti Kuko a Puki musia znova zasadnúť do školských lavíc, no tento raz už ako piataci. Okrem čoraz krajšej Getky a dobráka Fibiho čaká na nich aj veľa zábavných a nebezpečných chvíľ. Nechajme sa teda sprevádzať dvoma snehuliačikmi a zoberme si z ich dobrodružstiev ponaučenie rovnako ako oni.

Skryť