24.04.2017 11:50

Kam po strednom Slovensku  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Keďže je Malá Fatra popretkávaná hustou sieťou turistických chodníkov, závisí skutočne iba od zdatnosti vašej turistickej formácie, ktorým sa vydáte n
Keďže je Malá Fatra popretkávaná hustou sieťou turistických chodníkov, závisí skutočne iba od zdatnosti vašej turistickej formácie, ktorým sa vydáte na vrchol. Ideálnym východiskovým bodom, pre tých najmenej ostrieľaných, je chata Vrátna, odkiaľ sa lanovkou s celoročnou prevádzkou vyveziete do Snilovského sedla. Z tohto bodu vás bude od cieľa deliť necelých 200 výškových metrov, takže približne o tri štvrte hodiny sa po červenej značke dostanete na vrchol. Cestu späť si zvoľte rovnakú. Buď sa nechajte opäť zviezť lanovkou, alebo môžete ísť peši popod ňu.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Viac ako 150 tipov na výlet Každý kút Slovenska má svoje špeciality, pýchy a skvosty. Ani na strednom Slovensku to nie je inak. Či zatúžite po tichej prechádzke v prírode, po objavovaní zabudnutých tajomstiev historických pamiatok, alebo naopak po veľkom spoločenskom podujatí s na... Ukáž Viac

Viac ako 150 tipov na výlet
Každý kút Slovenska má svoje špeciality, pýchy a skvosty. Ani na strednom Slovensku to nie je inak. Či zatúžite po tichej prechádzke v prírode, po objavovaní zabudnutých tajomstiev historických pamiatok, alebo naopak po veľkom spoločenskom podujatí s najrôznejšími atrakciami, všetko z toho tu nájdete. Pri výbere vhodnej lokality vám pomôže táto kniha zostavená z najlepšieho, čo stredné Slovensko ponúka.
Vďaka praktickému zatriedeniu, mapkám, dôležitým upozorneniam aj informáciám o cenách a otváracích hodinách vám ponúkame možnosť čo najlepšej predstavy o konkrétnych miestach. Nechýbajú ani rady o ideálnom dopravnom spojení a prístupe. Rovnako sme nezabudli na rodiny s deťmi, ktoré využijú informácie o stupni náročnosti a dĺžke vytipovaných trás alebo nevyhnutných peších presunov.

Skryť