29.03.2017 10:18

Julinka – malá zverolekárka: Stratení psíkovia  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Šla som k vchodovým dverám a pozrela som sa cez okienko. Bol to psík. Špinavý, vychudnutý pes.
Šla som k vchodovým dverám a pozrela som sa cez okienko. Bol to psík. Špinavý, vychudnutý pes. Keď som ku sklu priložila dlaň, psík ho začal z druhej strany oblizovať. Určite pochopil, že som skoro zverolekárka. Zverolekári vedia, že pri práci s túlavými psami musia byť opatrní, ale mne bolo jasné, že tento je priateľský a potrebuje pomoc.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Volám sa Julinka, a keď budem veľká, chcem byť zverolekárka. Dnes v noci bola veľká búrka a v uliciach teraz behá mnoho vyplašených psíkov. Jeden sa objavil priamo u môjho okna. Ako keby tušil, že milujem zvieratká, a pôjdeme s mamičkou a Zuzkou vypomáhať do psieho útulku. Dúf... Ukáž Viac

Volám sa Julinka, a keď budem veľká, chcem byť zverolekárka. Dnes v noci bola veľká búrka a v uliciach teraz behá mnoho vyplašených psíkov. Jeden sa objavil priamo u môjho okna. Ako keby tušil, že milujem zvieratká, a pôjdeme s mamičkou a Zuzkou vypomáhať do psieho útulku. Dúfam, že nájdeme majiteľov všetkých zatúlaných psíkov, pretože ďalší pes by mi u otca určite neprešiel!

Skryť