27.03.2017 22:59

Julinka – malá zverolekárka: Nemocnica pre zvieratká  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Mnohé koterce už boli obsadené. Zahliadla som tam poletušky, veveričky, vtáky a veľa malých obviazaných batôžtekov.
Mnohé koterce už boli obsadené. Zahliadla som tam poletušky, veveričky, vtáky a veľa malých obviazaných batôžtekov. Zvieratá, ktoré neboli vážne poranené alebo popálené, sa predo mnou pokúšali skryť. Ostatným bolo tak zle, že som im bola ukradnutá. So sčernetou a spálenou srsťou vyzerali tie tvorčeky veľmi smutne. Zhlboka som sa nadýchla a mala som čo robiť, aby som sa nerozplakala. Vedela som, že v tom prípade by ma mama okamžite poslala preč.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Volám sa Julinka, a až budem veľká, chcem byť zverolekárka. V lese vypukol obrovský požiar, takže mamička sa takmer nezastaví. Každý deň jej na kliniku privážajú ďalšie poranené mláďatká. Zuzka a ja sme ešte nikdy nemali toľko práce! Kŕmime roztomilé mláďa koaly, ošet... Ukáž Viac

Volám sa Julinka, a až budem veľká, chcem byť zverolekárka.
V lese vypukol obrovský požiar, takže mamička sa takmer nezastaví. Každý deň jej na kliniku privážajú ďalšie poranené mláďatká. Zuzka a ja sme ešte nikdy nemali toľko práce! Kŕmime roztomilé mláďa koaly, ošetrili sme malú tučnú vačicu a veľa ďalších zvieratiek. Zdá sa, že práca sa nikdy neskončí. Ja sa asi už nikdy nevyspím!

Skryť