27.03.2017 22:57

Julinka – malá zverolekárka: Jasličky na farme  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Už som sa nedokázala dlhšie ovládať. „Ja tu predsa budem celý týždeň, ujo Novák,“ takmer som vykríkla. „Môžem si to vziať na starosť.
Už som sa nedokázala dlhšie ovládať. „Ja tu predsa budem celý týždeň, ujo Novák,“ takmer som vykríkla. „Môžem si to vziať na starosť. Veď som predsa skoro zverolekárka, však, mami? Stačí, ak mi poviete, čo mám robiť, a ja…“ Pán Novák sa pozrel najprv na mamu a potom na mňa. Zdalo sa, že ho moje nadšenie trochu prekvapilo.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Volám sa Julinka, a až budem veľká, chcem byť zverolekárka. Je jar a všetky zvieratá na Miškinej farme sa chystajú mať mláďatá. Spolu so Zuzkou môžeme u Mišky zostať celý týždeň a pomáhať. Musíme dohliadnuť na liahnuce sa kuriatka a kačiatka, nakŕmiť osirelé jahniatko. ... Ukáž Viac

Volám sa Julinka, a až budem veľká, chcem byť zverolekárka. Je jar a všetky zvieratá na Miškinej farme sa chystajú mať mláďatá. Spolu so Zuzkou môžeme u Mišky zostať celý týždeň a pomáhať. Musíme dohliadnuť na liahnuce sa kuriatka a kačiatka, nakŕmiť osirelé jahniatko. A neviem sa dočkať, kedy sa krave Belle narodí teliatko. Toľko vzrušujúcich dobrodružstiev pre malú zverolekárku!

Skryť