08.04.2016 22:29

Jazdci časom: Prvá misia  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Zacítila, že sa jej znova prevrátil žalúdok, pripravený vyvrátiť ďalšiu dávku polostráveného jedla.
Zacítila, že sa jej znova prevrátil žalúdok, pripravený vyvrátiť ďalšiu dávku polostráveného jedla. Fráza ako „posledných pár minút života“ je posledná vec, ktorú potrebuje nervózny pasažier v lietadle počuť. Táto fráza sa spája so slovami ako „terorista“ a „bomba“, ktoré by sa nemali vyslovovať na palube plného lietadla uprostred letu. Starcov pohľad bol naliehavý, ako pohľad človeka, ktorý uteká na vlak. „O pár minút budú všetci v tomto lietadle mŕtvi.“ Napadlo ju, že len dva typy ľudí môžu povedať takéto čosi – úplný blázon, ktorý si zabudol dať lieky, alebo... „Ó, môj Bože,“ zašepkala, „vy... vy ste terorista?"
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Liam O'Connor mal zomrieť pri lodnej havárii v roku 1912. Maddy Carterová mala zomrieť pri leteckom nešťastí v roku 2010. Sal Vikramová mala zomrieť pri požiari v roku 2026. No pár minút pred smrťou sa pri nich zjavil záhadný muž so slovami: „Vezmi ma za ruku." Nezachránili ich. N... Ukáž Viac

Liam O'Connor mal zomrieť pri lodnej havárii v roku 1912. Maddy Carterová mala zomrieť pri leteckom nešťastí v roku 2010. Sal Vikramová mala zomrieť pri požiari v roku 2026. No pár minút pred smrťou sa pri nich zjavil záhadný muž so slovami: „Vezmi ma za ruku." Nezachránili ich. Naverbovali ich do tajnej organizácie, o ktorej existencii nemá nikto ani tušenia. Cestovanie v čase už totiž nie je len hudbou budúcnosti, ale krutou realitou. Liam, Maddy a Sal majú jedinú úlohu: ochrániť dejiny, ako ich poznáme, a zneškodniť každého, kto sa pokúsi ch zmeniť. Preto sú tu!

Skryť