01.08.2016 13:23

Jazdci časom 3 - Kód apokalypsy  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Rozhodla sa, že bude lepšie nad tým nepremýšľať.
Rozhodla sa, že bude lepšie nad tým nepremýšľať. V mysli jej však vírilo mnoho ďalších nepríjemných otázok. Čo ak práve to sú tie čudné poletujúce veci? Ďalší cestovatelia... možno dokonca ďalší jazdci časom, ktorí sa stratili a sú tu naveky uväznení. Živo si vybavila obrázok dievčaťa ako ona, ktoré bolo stratené celé stáročia: oči zahmlené pomätenosťou, tupý pohľad mŕtvej ryby. Mrmlala by ako pomätená starenka s vygumovanou mysľou. Takéto myšlienky ti vážne nepomôžu, hlupaňa. Mysli na niečo iné. Vtom jej napadlo, že pocit samoty je omnoho lepší ako najmenšia predstava čohosi, čo sa pohybuje okolo nej. Radšej zatvorila oči. Takmer v rovnakom okamihu zacítila, že sa jej vrátila pod nohy zem.”
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Počítačový heker Adam Lewis objaví v roku 1993 svoje meno v takmer tisícročnom rukopisnom zvitku. O osem rokov neskôr stretáva Jazdcov časom. Maddy si ihneď všimne, že rukopis je správou od ďalších agentov Spoločnosti. Na Liama čaká nová misia: vydáva sa do roku 1193 s oboma ... Ukáž Viac

Počítačový heker Adam Lewis objaví v roku 1993 svoje meno v takmer tisícročnom rukopisnom zvitku. O osem rokov neskôr stretáva Jazdcov časom. Maddy si ihneď všimne, že rukopis je správou od ďalších agentov Spoločnosti.
Na Liama čaká nová misia: vydáva sa do roku 1193 s oboma podpornými jednotkami, Bobom aj Becky, aby odhalili tajomstvo skryté v rukopise, ktoré ich môže priviesť až k svätému grálu! Ocitajú sa v nepokojmi zmietanom Anglicku, kde kráľ Richard Levie srdce a Ján Bezzemok, ktorý túži po Beckinej ruke, bojujú o moc. Liam sa úplnou náhodou stáva šerifom Nottinghamu a zisťuje, že tajomstvami a legendami opradený Robin Hood možno vôbec nebol človek... ale podporná jednotka.
Tretie pokračovanie obľúbenej dobrodružnej sci-fi série o cestovaní v čase Jazdci časom.
Vhodné pre čitateľov od 12 rokov.

Skryť