22.05.2015 21:18

Istou cestou k zdraviu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Mnohí chorí veria iným ľuďom, ale nie sebe.
Mnohí chorí veria iným ľuďom, ale nie sebe. Takže, ak veríte v systém stravy a dokážete tú vieru aplikovať na seba, potom vás vylieči; a ak veríte v modlitby a vyznania a svoju vieru použijete na seba, vyliečia vás modlitby a vyznania. Viera, ktorú človek použije na seba, lieči. Akokoľvek veľká je vaša viera, akokoľvek neodbytná je vaša predstava, nevylieči vás, keď ju neaplikujete na seba.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac
"Pri osobnej aplikácii Vedy o tom, ako byť zdravý, rovnako ako vo Vede o tom, ako zbohatnúť, musíte na začiatku poznať isté základné pravdy a bez
"Pri osobnej aplikácii Vedy o tom, ako byť zdravý, rovnako ako vo Vede o tom, ako zbohatnúť, musíte na začiatku poznať isté základné pravdy a bez námietok ich prijať."
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Druhá kniha zo série oslovuje tých, ktorí chcú byť zdraví a hľadajú praktickú príručku na ceste k optimálnemu zdraviu. Uzdravenie vždy závisí od toho, či človek začne myslieť a konať Istým spôsobom. Začiatkom cesty je poznanie a prijatie overených základných právd bez ná... Ukáž Viac

Druhá kniha zo série oslovuje tých, ktorí chcú byť zdraví a hľadajú praktickú príručku na ceste k optimálnemu zdraviu. Uzdravenie vždy závisí od toho, či človek začne myslieť a konať Istým spôsobom. Začiatkom cesty je poznanie a prijatie overených základných právd bez námietok.
Človek nemôže dúfať v zdravie, keď je, pije, dýcha a spí ako nemocný.
Máte duchovné telo a máte telo fyzické; duchovné telo na seba prijíma práve takú formu, ako o sebe zmýšľate, a každá predstava, ktorej sa vytrvalo držíte, sa zviditeľňuje zmenou fyzického tela na svoj obraz.
Keď nebudete mať vieru v zdravie, myslieť na zdravie vám nepomôže.

Skryť