08.05.2015 22:13

Istou cestou k bohatstvu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Človek rozvíja svoju myseľ, dušu a telo používaním vecí a spoločnosť je organizovaná tak, že ak sa chceme stať vlastníkmi vecí, musíme mať peniaze.
Človek rozvíja svoju myseľ, dušu a telo používaním vecí a spoločnosť je organizovaná tak, že ak sa chceme stať vlastníkmi vecí, musíme mať peniaze.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac
Veda o tom, ako zbohatnúť, existuje. Patrí k exaktným vedám, rovnako ako algebra alebo aritmetika.
Veda o tom, ako zbohatnúť, existuje. Patrí k exaktným vedám, rovnako ako algebra alebo aritmetika. Sú isté zákony, ktoré riadia proces získania bohatstva; a každý človek, ktorý sa tieto zákony naučí a riadi sa nimi, s matematickou istotou zbohatne.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Táto kniha je pragmatická, nie filozofická. Je praktickým návodom, nie výkladom o teóriách. Určená je ľuďom, ktorých najnaliehavejšou potrebou je mať peniaze; ľuďom, ktorí si želajú najskôr zbohatnúť a filozofovať chcú až potom. Je pre tých, ktorí si zatiaľ nenašli čas... Ukáž Viac

Táto kniha je pragmatická, nie filozofická. Je praktickým návodom, nie výkladom o teóriách. Určená je ľuďom, ktorých najnaliehavejšou potrebou je mať peniaze; ľuďom, ktorí si želajú najskôr zbohatnúť a filozofovať chcú až potom. Je pre tých, ktorí si zatiaľ nenašli čas, možnosti ani príležitosť, zahĺbiť sa do štúdia metafyziky, chcú však výsledky a sú ochotní prijať vedecké závery ako základ svojho konania bez toho, aby sa zaoberali všetkými postupmi, ktoré k týmto záverom viedli.

Skryť