07.06.2017 20:36

Intuícia  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Intelekt má svoje využitie, no nejakým nedopatrením sa stal pánom celého vášho bytia. Svetu to prinieslo obrovské problémy.
Intelekt má svoje využitie, no nejakým nedopatrením sa stal pánom celého vášho bytia. Svetu to prinieslo obrovské problémy. Váš pán sa ukrýva za všetkými tromi časťami: telom, mysľou i srdcom. Skrýva sa za každým jedným z nich – je to vaše bytie. Vy však do svojho vnútra nikdy nevstupujete; všetky vaše cesty vedú smerom von, všetky vaše zmysly sa zameriavajú na svet okolo vás. Všetky vaše úspechy sú vonku, mimo vás.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Všetci máme prirodzenú schopnosť intuície, ale naša kultúra a vzdelanie nám často bránia v jej používaní. Učia nás, aby sme ignorovali inštinkty namiesto toho, aby sme sa ich snažili pochopiť a využiť ako základ pre rozvoj celej bytosti. Výsledkom je, že sa úplne oddelíme o... Ukáž Viac

Všetci máme prirodzenú schopnosť intuície, ale naša kultúra a vzdelanie nám často bránia v jej používaní. Učia nás, aby sme ignorovali inštinkty namiesto toho, aby sme sa ich snažili pochopiť a využiť ako základ pre rozvoj celej bytosti.
Výsledkom je, že sa úplne oddelíme od svojej vnútornej múdrosti. Intuíciu nahrádzame logikou. Táto kniha ponúka množstvo meditácií a cvičení na rozvoj nášho prirodzeného daru intuície.
Oshov vhľad a vysvetlenia sú jasné a zrozumiteľné, často zábavné a vždy pútavé.

Skryť