18.06.2017 21:18

Hotel v Paríži: izba č. 3  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Louis mi venoval odzbrojujúci úsmev. Presne taký, aký ma od nášho prvého stretnutia vždy zbavil podozrenia, čo by som voči nemu mohla cítiť.
Louis mi venoval odzbrojujúci úsmev. Presne taký, aký ma od nášho prvého stretnutia vždy zbavil podozrenia, čo by som voči nemu mohla cítiť. Bol to úsmev, ktorý by mnohí ľudia označili za ničivý, no ja som v ňom videla detskú nevinnosť. Človek dokáže odolávať príliš sebaistým zvodcom, to áno, ale dá sa bojovať s takouto čistotou a pôvabom?
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Dramatické rozuzlenie erotickej trilógie, ktorá je francúzskou odpoveďou na Fifty Shades of Grey. Krásna Annabelle a charizmatický Louis sa obdarúvajú rozkošou v izbe číslo 2 v Hoteli des Charmes. Annabelle sa dozvedá, ako zahynuli Davidovi a Aurorini rodičia, ale aj napriek tomu, že... Ukáž Viac

Dramatické rozuzlenie erotickej trilógie, ktorá je francúzskou odpoveďou na Fifty Shades of Grey.
Krásna Annabelle a charizmatický Louis sa obdarúvajú rozkošou v izbe číslo 2 v Hoteli des Charmes. Annabelle sa dozvedá, ako zahynuli Davidovi a Aurorini rodičia, ale aj napriek tomu, že Aurora poodhalila aj pravdu o sebe a bratoch Barletovcoch, ich krušný príbeh je i naďalej zahalený rúškom boľavého tajomstva. Prečo si vzal David za ženu vlastnú sestru? Kto nahovoril Davida na sexuálne „zasväcovanie“ Annabelle? Bolo stroskotanie lode, pri ktorom zahynuli Hortenzia a André Barletovci, skutočne nehodou? Prečo nik nevie o existencii izby číslo 3 v Hoteli des Charmes? Dramatické rozuzlenie šteklivého románu Hotel v Paríži: izba č. 3 na pozadí strhujúcej eroticko-detektívnej zápletky odkrýva hmlisté záhady búrlivého života bohatých a vplyvných Barletovcov a ich vzrušujúcej múzy Annabelle, bývalej spoločníčky eskortnej agentúry Belles de Nuit a napokon úspešnej autorky erotických románov inšpirovaných láskou k Louisovi.

Skryť