17.06.2017 09:53

Hotel v Paríži: izba č. 1  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„Si naozaj pekná, vieš to?“ „Ďakujem.“ Čo odpovedať iné, keď ste presvedčený o opaku?
„Si naozaj pekná, vieš to?“ „Ďakujem.“ Čo odpovedať iné, keď ste presvedčený o opaku? Žena, ktorú som videla v zrkadle nad sebou, sa mi totiž vôbec nepáčila. A čo som robila, mi nepristalo. Vedela som, že tento druh aktivity veci neprospieval. Bola som príliš guľatá, príliš taká, príliš onaká. No čo som už len mohla povedať? Bola som to skrátka ja.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Prvý diel erotickej trilógie je francúzskou „odpoveďou“ na Fifty Shades (Päťdesiat odtieňov sivej). Šarmantná Francúzka Annabelle chce skončiť s prácou spoločníčky, pretože sa bude vydávať. Jej budúci manžel David je vplyvný a bohatý muž a o jej práci nič netuší. Na ... Ukáž Viac

Prvý diel erotickej trilógie je francúzskou „odpoveďou“ na Fifty Shades (Päťdesiat odtieňov sivej).
Šarmantná Francúzka Annabelle chce skončiť s prácou spoločníčky, pretože sa bude vydávať. Jej budúci manžel David je vplyvný a bohatý muž a o jej práci nič netuší. Na poslednej schôdzke Annabelle s hrôzou zistí, že jej klientom je charizmatický Louis, Davidov brat. Po tomto stretnutí dostáva pozvania na intímne stretnutia do hotela Charmes, kde je každá izba venovaná nejakej známej francúzskej kurtizáne, a musí splniť niektorú z erotických predstáv neznámeho milenca, ktorý úzkostlivo skrýva svoju totožnosť.
Je to Louis? Čo by na to povedal budúci manžel?!

Skryť