29.03.2017 10:07

Hotel U zvieratiek: Pre lásku šteňaťa  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Otecko zabúchal na rozhegané drevené dvere, ale nič sa nedialo.
Otecko zabúchal na rozhegané drevené dvere, ale nič sa nedialo. „Možno je odomknuté.“ Magda skúsila vziať za kľučku – a dvere sa pomaly, so škripotom otvorili. Dvojčatá vstúpili do pochmúrnej haly preplnenej krabicami, kabátmi, topánkami a dáždnikmi. Všetko pokrývala hrubá vrstva prachu. Zdvihla sa do vzduchu v celom oblaku, hneď ako ich batožina dosadla na koberec prežraný od molí. Mamička len nazrela dnu a zakryla si pusu dlaňou.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Kto sa postará o opustené šteniatko? Osemročné dvojčatá Karolko a Magda sa sťahujú do nového domova, do hotela svojej starej tety. Hotel chátra a hostia sa nehrnú. Celá rodina si láme hlavu nad tým, ako hotel a svoje živobytie zachrániť. Ako by bolo málo starostí, jeden za susedo... Ukáž Viac

Kto sa postará o opustené šteniatko? Osemročné dvojčatá Karolko a Magda sa sťahujú do nového domova, do hotela svojej starej tety. Hotel chátra a hostia sa nehrnú. Celá rodina si láme hlavu nad tým, ako hotel a svoje živobytie zachrániť. Ako by bolo málo starostí, jeden za susedov si zlomí nohu a deti sa musia starať o jeho neposedné šteňa. Tento roztomilý chlpáčik však nie je jediné zvieratko, ktoré potrebuje pomôcť. A tak sa v múdrych hlavičkách detí zrodí skvelý nápad... Roztomilý príbeh pre všetky deti, ktoré milujú zvieratká, s nežným prekvapením na konci príbehu.

Skryť