04.06.2015 20:56

Hlbšie v Podzemí  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Nevidoteľné páky sa dali do pohybu a s nimi aj časť kamenného muriva, pri ktorej stála.
"Nevidoteľné páky sa dali do pohybu a s nimi aj časť kamenného muriva, pri ktorej stála. Na zem spŕchol prach zo starého maltového spojiva a zoschnutých lišajníkov. Oddelená časť múra sa s rachotom posunula o kúsok dozadu, kde ju neviditeľný mechanizmus zodvihol do vzduchu a odkryl tak nepravidelný otvor, veľký ako dvere. Naposledy sa ozval tlmený rámus, pri ktorom sa zatriasol celý most, a potom nastalo opäť ticho...."
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Dobrodružstvo Willa Burrowsa pokračuje a na jeho mieste by teraz nechcel byť nikto z nás. Objavil stratený svet v Podzemí, prekonal strach a vydal sa ho bližšie preskúmať, aby našiel svojho otca. Pod Povrchom však vládnu iné pravidlá a Will s kamarátom zistia, že v Hlbinách číha ... Ukáž Viac

Dobrodružstvo Willa Burrowsa pokračuje a na jeho mieste by teraz nechcel byť nikto z nás. Objavil stratený svet v Podzemí, prekonal strach a vydal sa ho bližšie preskúmať, aby našiel svojho otca. Pod Povrchom však vládnu iné pravidlá a Will s kamarátom zistia, že v Hlbinách číha nebezpečenstvo doslova na každom kroku. Ohrozovaní krutými styxmi, ktorí chystajú dlhodobý plán s nedozernými následkami pre ľudí na Povrchu, zostupujú hlbšie do Podzemia, odkázaní len na seba. Nedajte si ujsť svetový bestseller, ktorý s napätím číta celý svet!

Skryť