15.07.2015 13:57

Half Wild – Polodivý  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Pavel Horák
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

" Čo teraz?" Ešte o sebe....Ruky mám v príšernom stave... " Naozaj príšernom. Sú opálené, zvráskavené, drsné.
" Čo teraz?" Ešte o sebe....Ruky mám v príšernom stave... " Naozaj príšernom. Sú opálené, zvráskavené, drsné. Na pravom zápästí mám odpornú jazvu, akoby sa mi tam roztiekla koža; nechty čierne, obhryzené do mäsa; a mám aj tetovania. Tetovanie polovičiaka. Aby každý vedel, kto som: polovičný čierny čarodejník..."
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

„Dostaneš mocný dar, ale až podľa toho, ako ho budeš používať, sa uvidí, či budeš dobrý, alebo zlý.“ Vo svete smrteľníkov žijú dva znepriatelené tábory čarodejníkov, čiernych a bielych. O svoje miesto na život medzi nimi bojuje sedemnásťročný Nathan, všetkými nenáv... Ukáž Viac

„Dostaneš mocný dar, ale až podľa toho, ako ho budeš používať, sa uvidí, či budeš dobrý, alebo zlý.“
Vo svete smrteľníkov žijú dva znepriatelené tábory čarodejníkov, čiernych a bielych. O svoje miesto na život medzi nimi bojuje sedemnásťročný Nathan, všetkými nenávidený pre svoj pôvod. Je nemanželským synom Marcusa, najmocnejšieho a najukrutnejšieho čarodejníka na svete, a jediný, kto ho dokáže poraziť. Nathan získal od otca vzácny dar, magickú schopnosť, ale ak sa ju nenaučí ovládať, vystaví sa veľkému nebezpečenstvu. Za pätami má lovcov a tí sa nezastavia pred ničím. Chcú ho chytiť a donútiť otca zabiť. Hoci je Marcus stelesnením zla, Nathan mu vďačí za život. Nikdy sa proti nemu nepostaví. Lenže ak to neurobí, na svoju lásku Annelise môže zabudnúť. Jej život sa dá zachrániť len výmenou za Marcusovo srdce. Natan sa tak ocitá v neriešiteľnej situácii.

Skryť

O Autorovi

Sally Greenová

Sally Green (1961) žije v severozápadnom Anglicku. Vystriedala niekoľko zamestnaní, dokonca získala stále miesto, ale napokon sa rozhodla pre písanie a zvečnila príbehy, o ktorých celé dni len snívala. Half Bad - Polozlý je jej románový debut.

Video