02.11.2015 09:48

GLOSY hovornice na slnečné i zamračené dni  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

0:00
6:59
hlas: Paula Mokrá
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Dajako to vo mne brble, kvasí, šumí, lomcuje to so mnou, idem si oči vyočiť na dievkach, jarnú únavu mi rozohnala vôňa orgovánu.
Dajako to vo mne brble, kvasí, šumí, lomcuje to so mnou, idem si oči vyočiť na dievkach, jarnú únavu mi rozohnala vôňa orgovánu. Tento májový čas veru vie rozhýbať nielen omladinu, ale i nás recyklovaných plejbojov. Doma sa nedá ani obsedieť, len ta ma ťahá kamsi do ulíc, kde sa ako vlnkami kučeravá rieka krútia dievčenské, či ženské prednosti aj zadnosti. Aj by som sa rozhodil, aby som bol všade, ani žmurkať radšej nechcem, aby mi neušiel ani ten najmenší okamih krásy jarného sveta, jarného seba balamutenia, tohto divokého kypenia všetkej miazgy vo mne.
Paula Mokrá
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Aby táto knižka vznikla, musel som zapojiť všetky zmysly. Čuch – na niektoré udalosti jednoducho musíte mať nos. Sluch mi pomohol byť v strehu a načúvať, čo sa kde a komu prihodilo. Zrak - bez očí by to nešlo, samozrejme nie bezočivo, ale zvedavo. Chuť? Tá vari rozhodla najviac ... Ukáž Viac

Aby táto knižka vznikla, musel som zapojiť všetky zmysly. Čuch – na niektoré udalosti jednoducho musíte mať nos. Sluch mi pomohol byť v strehu a načúvať, čo sa kde a komu prihodilo. Zrak - bez očí by to nešlo, samozrejme nie bezočivo, ale zvedavo. Chuť? Tá vari rozhodla najviac a našla správny pomer ingrediencií. Hmat – je krásne držať vlastnú knižku, ale teší aj pocit, že ju ako vašu vlastnú držíte aj vy. Nesmiem ale ani zabudnúť na zmysel pre humor, bez ktorého by sa myšlienky nikdy nedostali na papier.

Skryť