23.11.2016 10:20

Fantázia 2016  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Júlia Ilčinová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Ozval sa dievčenský rev. Lena sa triasla a vystretým prstom ukazovala Erike na nohu. Zbadali to všetky. Za lýtko ju držala zelená ruka.
Ozval sa dievčenský rev. Lena sa triasla a vystretým prstom ukazovala Erike na nohu. Zbadali to všetky. Za lýtko ju držala zelená ruka.
Júlia Ilčinová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Antológia fantastických poviedok žánrov sci-fi, fantasy a horor. Výber poviedok slovenskej literárnej súťaže Martinus Cena Fantázie 2016. Vedeli ste, že v okolí Štrkoveckého jazera vymieňajú rusalky deti za žabiakov? Stvoríte so svojou láskou virtuálne mesto vlastných spomienok... Ukáž Viac

Antológia fantastických poviedok žánrov sci-fi, fantasy a horor. Výber poviedok slovenskej literárnej súťaže Martinus Cena Fantázie 2016.
Vedeli ste, že v okolí Štrkoveckého jazera vymieňajú rusalky deti za žabiakov? Stvoríte so svojou láskou virtuálne mesto vlastných spomienok? Nájde posledný človek na Zemi vnútorný pokoj vo vlastnej samote? Budeme pestovať počítače budúcnosti ako rastliny v skleníku? Pohľad do vlastného vnútra môže odhaliť aj niečo tajomné a desivé... Tajomstiev, objavov, zimomriavok, ale aj humoru a nevšedných pohľadov na všednosť, prítomnosť, minulosť a budúcnosť je táto kniha plná. Práve totiž držíte v rukách výber toho najlepšieho, čo sa tento rok zrodilo v hlavách autorov v najfantastickejšej slovenskej literárnej súťaži.

Skryť