01.04.2016 18:22

eFantázia vol. 01  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Vladimír Toth
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Kladivo dopadlo obrovskou silou na božiu hlavu a tá sa rozprskla na dážď kovových a umelohmotných črepín. Tak som to naozaj urobila. Čo bude teraz?
Kladivo dopadlo obrovskou silou na božiu hlavu a tá sa rozprskla na dážď kovových a umelohmotných črepín. Tak som to naozaj urobila. Čo bude teraz? Je koniec. Rozbila si dôvod našej existencie.
Vladimír Toth
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Fantastické poviedky slovenských autorov v elektronickej antológii, ktorá započala novú éru Fantázie. Prečítajte si scifíčko o robotoch, fantasy z doby starých slovanov, postkatastrofickú sci-fi o nanotechnológiami „vylepšených“ ľuďoch, smutný príbeh o nenaplnenej láske, fa... Ukáž Viac

Fantastické poviedky slovenských autorov v elektronickej antológii, ktorá započala novú éru Fantázie. Prečítajte si scifíčko o robotoch, fantasy z doby starých slovanov, postkatastrofickú sci-fi o nanotechnológiami „vylepšených“ ľuďoch, smutný príbeh o nenaplnenej láske, fantasy o utrpení jednej bosorky a romantický príbeh lovca, ktorý hľadá nielen svoju obeť, ale tak trochu aj seba. Popri začínajúcich autoroch v prvej eFantázii nájdete aj úryvky kníh – z nového príbehu o černokňažníkovi Roganovi od fantasy harcovníka Juraja Červenáka a zo sci-fi novinky o cestovaní v čase od autorky Jany Plauchovej.

Skryť