20.05.2017 20:47

Dovoľ mi všetko...  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Kamarátky stále rozoberajú tému Ja a chlapi. Akoby žena nemohla fungovať aj bez muža.
Kamarátky stále rozoberajú tému Ja a chlapi. Akoby žena nemohla fungovať aj bez muža. Nie som špata, takže nejde o hendikep, ktorý by ma mal predurčovať na život starej panny. Z fyzickej stránky sa síce vnímam menej ako z mentálnej, ale podľa okolia som celkom pekná. Takže nejde o to, že by si ma muži nevšímali, skôr mám len problém pripustiť si niekoho k telu. Viem, o čom je život, ako fungujú vzťahy, pretvárky, intrigy i pravé city.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Alexandra Joneková len nedávno dokončila štúdium na vysokej škole a jej spoločenský život odvtedy zíva prázdnotou. Je veľkou milovníčkou kníh, predovšetkým príbehov z pera Jane Austenovej. To má však za následok, že Alex má nereálne očakávania, a preto sa jej priateľky a s... Ukáž Viac

Alexandra Joneková len nedávno dokončila štúdium na vysokej škole a jej spoločenský život odvtedy zíva prázdnotou. Je veľkou milovníčkou kníh, predovšetkým príbehov z pera Jane Austenovej. To má však za následok, že Alex má nereálne očakávania, a preto sa jej priateľky a sestra obávajú, že si nikdy nenájde poriadneho chlapa, ktorý by jej vyhovoval. Na zásnubnom večierku bývalej spolužiačky ju kvôli istému nedorozumeniu nazve švagor budúcej nevesty zlatokopkou. Tento nepríjemný zážitok ju ešte viac vtiahne do sveta vymyslených príbehov a ukážkových džentlmenov. Raz večer sa na apel sestry vyberie do klubu, aby sa odviazala a zoznámila sa s jedným nezadaným známym. Samozrejme, je to ON – ten, ktorého chcela stretnúť ako posledného. Na Alexino veľké prekvapenie je však ON z ich opätovného stretnutia nesmierne potešený. Od tej chvíle sa ju Andreas snaží presvedčiť, aby mu dala „druhú“ šancu. Alexine sny ju však varujú, že to myslí vážne a chce od nej naozaj všetko...a to ju desí!

Skryť