09.05.2017 12:37

Dotyky vášne  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

Už v ten večer, keď som ju pred dvoma mesiacmi prvýkrát pozoroval s rukou v nohaviciach, som si povedal, že získať tentoraz práve ju by bolo príjemnou
Už v ten večer, keď som ju pred dvoma mesiacmi prvýkrát pozoroval s rukou v nohaviciach, som si povedal, že získať tentoraz práve ju by bolo príjemnou zmenou. Čím dlhšie som ju sledoval a preveroval, tým mi bolo jasnejšie, že na ňu musím vymyslieť niečo iné než obligátne pozvanie na večeru v luxusnej reštaurácii. Nie, na ňu táto taktika zrejme nezaberie. Bola to zaujímavá výzva.
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Kristína je atraktívna mladá žena, ktorá však priskoro zanevrela na mužské pokolenie. Všetky jej predsavzatia ohľadom vzťahov však rýchlo rozvráti internetová zoznamka. Tu sa náhodne spoznáva s tajomným Erikom, ktorý dokonale nabúra jej jednotvárny svet a vtiahne ju do nekonečn... Ukáž Viac

Kristína je atraktívna mladá žena, ktorá však priskoro zanevrela na mužské pokolenie. Všetky jej predsavzatia ohľadom vzťahov však rýchlo rozvráti internetová zoznamka. Tu sa náhodne spoznáva s tajomným Erikom, ktorý dokonale nabúra jej jednotvárny svet a vtiahne ju do nekonečného kruhu vášne, ale aj utrpenia. Čím viac sa Kristína snaží vymaniť spod jeho vplyvu, tým silnejšie ju svojou energiou on vťahuje späť. Zakaždým, keď dúfa, že sa už od neho oslobodila, sa znova zjaví a jediným dotykom si ju podmaní.
Kristína verí, že útek do zahraničia a pomocná ruka Erikovho najlepšieho priateľa jej pomôžu zabudnúť a oslobodiť sa od neho. Lenže jeho prítomnosť všetko ešte viac skomplikuje. Kristínin život sa stáva kolotočom hádok, zmierovania, skrývania a odhaľovania tajomstiev.

Skryť