26.05.2015 23:28

Dotyk lieči telo, úsmev dušu  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Ľubomíra Goljerová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

"Niektorí odborníci dokonca tvrdia, že veľké percento pacientov nepotrebuje lieky, ale zmenu spôsobu myslenia.
"Niektorí odborníci dokonca tvrdia, že veľké percento pacientov nepotrebuje lieky, ale zmenu spôsobu myslenia. Choré nie je ani tak telo pacientov, ale ich myšlienky a emócie. Ak trpí duša, celý organizmus je náchylnejší na choroby. Vedecké výskumy potvrdzujú, že pesimistom hrozí až o päťdesiat percent väčšie riziko predčasnej smrti než optimistom."
Ľubomíra Goljerová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Bez zdravého ducha niet zdravého tela – o tom už hádam netreba nikoho presviedčať. Z tohto poznania vychádza autorka bestselleru Myslenie uzdravuje Jarmila Mandžuková, ktorá vám vo svojej novej knihe ponúka cenné informácie a rady, ako využiť svoju vlastnú energiu na zmiernenie ... Ukáž Viac

Bez zdravého ducha niet zdravého tela – o tom už hádam netreba nikoho presviedčať.
Z tohto poznania vychádza autorka bestselleru Myslenie uzdravuje Jarmila Mandžuková, ktorá vám vo svojej novej knihe ponúka cenné informácie a rady, ako využiť svoju vlastnú energiu na zmiernenie chorôb, bolesti a nepohodlia, čo so sebou prináša dnešný moderný spôsob života. Poradí vám, ako aktivovať liečivé energetické prúdy vlastného tela a prostredníctvom dotykov a automasáží posilňovať svoj organizmus a pomáhať mu v liečení. Ťažko to však dosiahnuť bez dobrej duševnej pohody, ktorej základom je pozitívne myslenie, liečivý humor a úsmev. Kniha je určená pre všetkých, ktorí chcú žiť zdravým a spokojným životom a vedia, že zdravie si v lekárni nekúpia.

Skryť