27.03.2017 22:47

Dorka Magorka má ozajsky ozajskú kamošku  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

hlas: Andrea Sadloňová
zdroj:

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

„AK ZAS BUDEŠ DORKA MAGORKA, NIKTO SA S TEBOU NEBUDE KAMOŠIŤ!“ Violine slová na mňa dopadajú ako lavína kamenia, celú ma zavalila.
„AK ZAS BUDEŠ DORKA MAGORKA, NIKTO SA S TEBOU NEBUDE KAMOŠIŤ!“ Violine slová na mňa dopadajú ako lavína kamenia, celú ma zavalila. Všetky príšery sa jej zľakli a zmizli. „Čože?“ spýtam sa potichu. „Ne-bu-deš mať žiad-nych ka- -mo-šov,“ slabikuje Viola dôrazne. „Ále, neboj sa,“ hovorím, no v duchu sa vidím opustená a schúlená v kúte triedy.
Andrea Sadloňová
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Prečítajte si druhé pokračovanie fantasticky fantazmagorických dobrodružstiev Dorky Magorky. Jej fantázia nepozná hraníc. Už sa nevie dočkať svojho prvého školského dňa. Teda, až kým jej súrodenci nepovedia, čo všetko sa tam nesmie robiť. Nesmie chodiť celý deň v pyžame, ro... Ukáž Viac

Prečítajte si druhé pokračovanie fantasticky fantazmagorických dobrodružstiev Dorky Magorky. Jej fantázia nepozná hraníc. Už sa nevie dočkať svojho prvého školského dňa. Teda, až kým jej súrodenci nepovedia, čo všetko sa tam nesmie robiť. Nesmie chodiť celý deň v pyžame, rozprávať sa sama so sebou, presúvať nábytok a stavať si pevnosť. Ale najhoršie je, že je tam prísne zakázané fantazmagoriť! Takže s ňou jej najlepšia kamoška Zorka nemôže ísť do školy. Našťastie v triede stretne dievčatko s rovnako bujnou fantáziou. Teraz už len musí všetkých presvedčiť, že si novú kamošku nevymyslela.

Skryť