22.03.2016 16:50

Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej  

AUDIOUKÁŽKY Z KNIHY

Pridajte vašu nahrávku

audio

CITÁTY Z KNIHY

A prečo sa na mňa všetci tak dívajú?
A prečo sa na mňa všetci tak dívajú? Každý človek, okolo ktorého som prešiel, na mňa vyjavene zízal. Ľudia sa zastavovali a premeriavali si ma od hlavy po päty. Určite vyzerám rovnako šialene, ako sa cítim, pomyslel som si, a pohľad mi padol na nohy. Uvedomil som si, že som od pása dolu celý od bahna a od pása hore zas od prachu a omietky. Stiahol som teda hlavu medzi plecia a vykročil najrýchlejšie, ako som vedel, smerom ku krčme. V jej anonymnom prítmí sa aspoň budem môcť schovať.
Pavel Horák
SkryťUkáž Viac

Pridajte váš citát

text

O knihe

Na návštevu tohto domova nikdy nezabudnete! Tajomný ostrov. Opustený sirotinec. Zvláštna zbierka veľmi podivných fotografií. To všetko čaká na odhalenie v knihe Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej, fascinujúcom románe, kde príbeh, spolu s výnimočnými dobovými fotogra... Ukáž Viac

Na návštevu tohto domova nikdy nezabudnete!
Tajomný ostrov. Opustený sirotinec. Zvláštna zbierka veľmi podivných fotografií. To všetko čaká na odhalenie v knihe Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej, fascinujúcom románe, kde príbeh, spolu s výnimočnými dobovými fotografiami vytvárajú nezabudnuteľný čitateľský zážitok, ktorý vo vás bude rezonovať ešte dlho po dočítaní!
Vydajte sa spolu s hlavným hrdinom Jacobom na vzdialený ostrov, kde objavuje rozpadávajúce sa trosky sirotinca slečny Peregrinovej. Tu postupne zisťuje, že jeho chovanci boli viac ako podivní a na ostrove boli možno držané v akejsi karanténe a z veľmi dobrých dôvodov. A zdá sa, že nejakým zvláštnym spôsobom môžu byť stále nažive! Na návštevu domova pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej nikdy nezabudnete!

Skryť